Kapsamlı ve Etkili

Bisosyal olarak müşterilerimizin dijital dünyada kanatlanmaları için gerekli tüm araştırmaları gerçekleştirebilecek ve belirlenen stratejiler doğrultusunda bunları hayata geçirebilecek güce sahibiz.

Sosyal medya ve mobil cihazların etkisiyle her geçen gün popülerliği ve nüfusu artan dijital dünyada yer almak adeta bir mecburiyet. Bu mecburiyeti bir keyfe ve uzun süreli kazanç artışına dönüştürmek için yalnızca Bisosyal'in kanatlarına ihtiyacınız var!

2013 yılından bu yana faaliyet gösteren Bisosyal, ilk yıllarda içerik üretimi konusunda etkili çalışmalarda bulunarak adından söz ettirmeye başladı. Sonraki yıllarda sosyal medya, internet sitesi üretimi, arama motoru optimizasyonu (SEO), dijital itibar ve dijital PR hizmetlerini da sunulan çözümler arasında ekleyerek kapsamlı bir dijital iletişim ajansı haline geldi.

Kuşadası merkezli bir ajans olan Bisosyal olarak, başta Aydın ve İstanbul olmak üzere Türkiye'nin birçok bölgesinden onlarca markaya hizmet verdik. Halihazırda birçok markaya internet sitesi üretimi, içerik üretimi, sosyal medya danışmanlığı, arama motoru optimizasyonu ve internet reklamcılığı alanlarında çözümler üretiyoruz. Ayrıca Kuşadası Mobile Guide uygulamasının da üreticisi olan Bisosyal, yerel işletmelere özel yerel çözümler de sunuyoruz.

KISACA

Sizi dinleyerek ve anlayarak dijital dünyada kendinizi en iyi şekilde anlatmanıza yardımcı oluyoruz.